Dönmek

50,000 ₺ + KDV
  • 1-7 Gün Teslimat Süresi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenli ve Doğrulanmış Ödeme

Stil

Soyut

Teknik

Karışık Teknik

Eser Kodu

R-HSE-0002

Boyut

70 x 100 cm

Hilal Sunn Erdoğan, özel sentetik kağıtları ince ince keserek, bazen tipografi ile beslediği soyut bir kurgu ve kompozisyon oluşturur. Kesici aletlerle yapılan hassas müdahale ve detaylar, sanatçının el becerisi ve estetik duyarlılığını ortaya koyarken, rastgele yada planlanmış şekil ve renkler ile de duyguları pekiştirip iç dünyamızda varolan hikayeleri, özgün tekniği ile kağıtlara hayat vererek anlatır.

Teknik: Pleksi İçine Sentetik Kağıt

 

Hilal Sunn Erdoğan

1985 yılında Bursa'da doğan sanatçı Hilal Sunn Erdoğan, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümü'nden mezun olmuştur. Sanatçı, sentetik kağıtları ince bir ustalıkla keserek, katmanlar oluşturan ve derinlik yaratan çalışmalar yaratmaktadır. Eserlerinde sadelik ile karmaşayı harmanlayan sanatçı, yaşadığımız olayların ve hislerin özünü çizgileriyle eserlerine yansıtır.

Sanatında, kağıdın keskin kenarlarında şekillenen yaşamın kıvrımları ve duyguların katmanları, izleyiciyi adeta bir duygu yolculuğuna çıkarır. Bu sanat eserleri, minimalizmin estetiği ile kaosun büyüleyici güzelliğini buluşturarak, izleyiciyi düşünsel bir serüvene davet eder.