Neden Artopol Sanat Galerisi?

Sanat eserlerini sanat severlere fiziki ortamda sunan galeriler sanat galerileri, bunları dijital ortamda sergileyenlere online sanat galerisi denilir. Bu yazımızda hem fiziki hem online sanat galerisi olan Artopol'ü diğer sanat galerilerinden ayıran özellikleri ve neden Artopol Sanat Galerisi'ni tercih etmelisiniz sorusunun cevaplarını bulabilirsiniz.

2019 yılında İstanbul, Sarıyer - Maslak'ta kurulan Artopol Sanat Galerisi üst düzey sanat eserlerini fiziki galerisinde ve online olarak sanat severlere sunmaktadır.

Artopol Sanat Eserleri Tic. A.Ş. güçlü bir sanat deneyimi üzerine kurulmuş kurumsal bir sanat platformudur. Kurucusu Pınar Türker Uygun, ilk sanat deneyimlerini babası ressam Ayhan Türker’in sanat çevresinde edinmiştir. Kariyerine, yoğun müzayede/sanat evi çalışmaları ile başlamıştır. Pınar Türker Uygun sanat konusundaki 20 seneyi aşkın deneyimlerini, seçkin sanat eserlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak hedefi ile Artopol‘ü kurmuştur. 42 Maslak'ta ciddi bir yatırımla kurulan fiziki sanat galerisi görülmeye ve deneyimlemeye değer bir mekân olmuştur. Ayrıca artopol.com online olarak 7/24 değerli sanatseverlere hizmet eden bir sanat sitesidir.

Artopol.com bir pazar yeri modeli değildir. Artopol.com online galeri içerisinde sergilenen eserler ayrıca 42 Maslak’ta yer alan galeri mekanında görülebilir.

Galerinin Öne Çıkan ve Farklılaştığı Özellikler

Üst Düzey Sanatçı ve Sanat Eserleri

Artopol Sanat Galerisi üst düzey sanatçıların eserlerini fiziki galerisinde ve online olarak sanat severlerle buluşturur. Her zaman en iyisini sağlamaya çalışan Artopol Sanat Galerisi satış sonrası sunduğu imkanlar ile de rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Sergilenen sanatçılar küratörler, akademisyenler, sanat eleştirmenleri ve koleksiyonerlerden oluşan danışman ekip tarafından titizlikle seçilir. Eserler çağdaş sanat piyasasında yer alan ve kabul görmüş sanatçılardan oluşmaktadır.

Neden Artopol Sanat Galerisi

Artopol Sanat Galerisi'ndeki eserlerin önceden online sergilenmemiş ve sanatçıların son dönem çalışmaları olmasına öncelik verilmektedir.

Artopol farklı disiplinlerden sanatçıların eserlerini ulaşılabilir kılmak için yola çıkar, sanatın değerine değer katar. Şahıs ve kurumlara sanat alımında danışmanlık hizmeti de sunar.

Doğru Fiyatlandırma

Artopol sanatçı ve sanat alıcılarının haklarını koruyacak, adil bir fiyatlandırma politikası izler. Doğru eserler, doğru fiyatlarla seçilir. Fiyatlamada, piyasa koşullarının en iyisini sunmak için titizlik gösterilir. Tüm sanatçı ve sanat alıcılarına eşit mesafede, belirli kurallar çerçevesinde fiyatlandırma yapılır. Özellikle Artopol online satış platformunu kullanmış olan her bireyin, kafasında en ufak soru işareti bırakmadan sanatı satın alması temel önceliktir. Bu güvenilirliği ve şeffaflığı sağlamak için yoğun bir ekip çalışması gerekmektedir. Artopol Online Sanat Galerisi de bu güvenilirliği sağlamak için, alanında profesyonel kişilerin yoğun çalışmalarıyla kurulmuştur.

Profesyonel Online Sanat Galerisi

Artopol teknolojinin olanaklarını en güncel hali ile kullanmak için profesyonel çalışmalar yapar. Buna bağlı artopol.com online sanat galerisinde tüm eserleri görüntüleyebilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Web sitesi hazırlanırken kullanıcılarının kolay kullanması temelini benimsemiş olan Artopol'un en temel amacı elindeki sanat eserlerini 7/24 kesintisiz bir şekilde ziyaretçilerine sunmaktır. Kullanıcı güvenliğine de oldukça önem veren Artopol bu konuda da profesyonel destek almaktadır. Online ziyaretçilerin aradıkları esere kolay ve hızlıca erişmesi, sipariş işlemlerinin kusursuz olması için Artopol en gelişmiş sistemleri kullanır.

Hep açık sanat galerisi Artopol.com üzerinden 7/24 eserleri inceleyebilir, 10:00-20:00 saatleri arasında sanat danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Tüm Eserler Galeride Bulunur

Artopol'ün online sitesinde yeralan tüm eserler, fiziken 42 Maslak'taki galeri mekanında fiziken sergilenir. Sipariş sonrası gönderim ve paketleme, galeri güvencesiyle, bizzat galeri ekibinin kontrolünde yapılır. Başka bir yerde sergilenen eserin sergilenmesi ya da satışa sunulması mümkün değildir. Kısaca online galeride satışa sunulan eserler, fiziki galeride de görülebilir.

Orijinallik

Artopol sunduğu tüm eserlerin orijinalliğini güvence altına alır. Yıllar sonra dahi, eserin tarihçesi ve artopol.com üzerinden satıldığı takip edilebilir.

Kolay Sipariş Değişikliği İmkanı

Artopol Sanat Galerisi online satışlarının gerçekleştiği artopol.com internet sitesinden sipariş edilen tüm eserler 14 gün içinde değiştirilebilir. Bunu sağlamanın tek koşulu satın alınan sanat eserinin zarar görmüş olmaması ve orijinalliğini koruyor özellikte olmasıdır. Talepleriniz için iletişim bölümünden Artopol'e ulaşabilirsiniz.

Bilgi Alma Hakkı

Tüm sanat severler istedikleri zaman bize telefon ya da e-posta ile ulaşarak ilgilendikleri eser ile ilgili merak ettiklerini sorabilirler. Artopol Sanat danışmanları tüm gelen soruları detaylıca cevaplarlar. Burada temel amaç satış değil, sanat severlerin akıllarına takılanları cevaplamaktır. Ek olarak bir sanatsever eser satın almadan önce eser ve sanatçı ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmalıdır diye düşünüyoruz. Artopol kendisinden bilgi almak isteyen sanatseverleri çok önemser ve onlara yardımcı olmak için tüm imkanlarını kullanır.

Online Siparişlerde Peşin Fiyatına 6 Taksit

Artopol.com üzerinden verilecek siparişlere 9 banka kartına peşin fiyatına vade farksız 6 taksit imkanı sunan Artopol, sanatseverlerin sahip olmak istediği eserlere daha da kolay ulaşabilmeleri ve satın almaları için onlara tüm desteğini vermektedir. Galeri online ödeme altyapısı olarak PayTr çözümü kullanmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Tüm eserler İstanbul için kendi nakliyesi, diğer şehirler için Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilmektedir. Ek olarak Artopol montaj gerekli sanat eserlerinde de İstanbul içi ücretsiz destek sağlar. Eserlerin tümü özel sanat sigorta firması tarafından sigortalıdır. Online satış sonrası, Türkiye’nin tüm illerine A-Z'ye eserin paketlenmesi ve nakliyesi Artopol Sanat Eserleri Ticaret A.Ş. güvencesi altındadır. Özetle Artopol, satış sonrası eserin tesliminde ve yerleştirilmesinde ayrıcalıklı bir hizmet sunar. Sigorta da bunun teminatı olmuştur.

Hem Birçok İlki Hem de İlkeleri Başarmak İçin Buradayız

Artopol, müşteri memnuniyetini en üstte tutarken aynı zamanda sanat tarihindeki birçok yeniliğe ve güzel işlere imza atmak için yola çıkmıştır. Online galeri ve içeriği, yeniliklerin sonucu olarak hem Türkiye’de hem de dünyada tanınan ve sevilen bir oluşumdur. Türkiye’nin en büyük sanat platformu ve Avrupa’nın da en büyük sanat platformunlarından biri olmak gelecekte Artopol’ün bulunmak istediği konumdur. Artopol, tüm sanatseverlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Artopol Ekibinin Sanata Bakışı

Artopol ekibi deneyimli ve profesyonel bir ekiptir. Hem sanata hem de sanat dünyasının sorunlarına hakimlerdir. Misyonları da bu sorunları aşmaktır. Önemli yatırımlar ve akılcı çözümlerle bu misyonlarını gerçekleştirmektedirler.

Yenilikçi Yapı

Çok önemli sanatçıların eserlerinin sürekli olarak güncellenen bir mobil dünyaya taşınması bu ekibin yenilikçi yapısının temelinde yatıyor. Her geçen gün kendini geliştiren ve sorunları aşan, dinamik bir sistem kurmak da ekibin yapmaya gayret ettiklerinin başında geliyor. Bununla beraber Artopol, hem online hem de offline yapılanması ve güncelliği ile bir sanat galerisinden beklentilerin üzerinde değerler sunmaktadır.

Amacımız Mutlu Sanat Severler Görmek :)

Hem galeri hem de online ortamda sanat severleri mutlu etmek Artopol için en önemli amaçtır. Bu bakımdan müşteri hizmetlerine çok önem veren galeri, eser gezintisi, satın alım, sipariş gönderimi ve satış sonrası aşamalarında çok titiz çalışmaktadır.

Özetle amacımız: Türkiye’de sanat alanındaki yelpazeyi genişletmek, seçkin sanat eserlerinin satışını taksitli satışlarla kolaylaştırarak şahıs ve kurumları koleksiyonerliğe teşvik etmektir. Bunun yanında da sanata ilgi duyabilecek olan kitlelerin aynı platformda toplanmasını sağlamak ve kaliteyi geniş kitlelere sunmaktır.

Sanat Eseri Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler yazımız da ilginizi çekebilir.