Sanatın Manifestosu

"SANATIN MANİFESTOSU”

Doğru eser, doğru fiyat.

Misyon: Seçkin sanat eserlerini, şeffaf, güvenilir ve adil yöntemlerle sanat alıcılarıyla buluşturmak.

Vizyon: Türkiye’nin en iyi, Avrupa’nın ilk beş online sanat galerisi içinde olmak.

1. ARTOPOL.COM, Güçlü bir sanat deneyimi üzerine kurulmuş, online sanat gelerisidir. Online sitede sunulan tüm eserler, Maslak 42’de kurulmuş offline galeride fiziken bulunmaktadır. İlgilenen sanat alıcıları, eserleri burada görebilirler.

2. ARTOPOL.COM, sadece seçkin, sanat piyasasında kabul görmüş sanatçıların orijinal ve edisyonlu işlerini sunar. Sunulan eserlerin tümü, uzman bir ekip tarafından özenle seçilir.

3. ARTOPOL.COM, sanatçı ve sanat alıcılarının haklarını koruyacak, adil bir fiyatlandırma politikası izler. Doğru Eserler, doğru fiyatlarla seçilir. Fiyatlamada, piyasa koşullarının en iyisini sunmak için titizlik gösterilir. Tüm sanatçı ve sanat alıcılarına eşit mesafede, belirli kurallar çerçevesinde fiyatlandırma yapılır.

4. ARTOPOL.COM, sunduğu tüm eserlerin orijinalliğini güvence altına alır. Yıllar sonra dahi, eserin tarihçesi ve artopol.com’dan satıldığı takip edilebilir.

5. ARTOPOL.COM, farklı disiplinlerden sanatçıların eserlerini ulaşılabilir kılmak için yola çıkar, sanatın değerine değer katar. Şahıs ve kurumlara sanat alımında danışmanlık hizmeti de sunar.

6. ARTOPOL.COM, satış sonrası eserin tesliminde ve yerleştirilmesinde ayrıcalıklı bir hizmet sunar.