Yeni Yılda Sevdiklerinize Sanat Hediye Edin

09 Haziran 2022 / 14:14
blog

İnsanın sevdiklerini mutlu etmek istemesi her zaman dürtüsel olarak var olan bir olgudur. Doğum günleri, anneler-babalar günü, yeni bir yılın başlangıcı ya da bunlardan tamamen farklı olarak önem verdiğiniz bir günde sevdiklerinizi mutlu edebilecek pek çok hediye çeşidi vardır. Biz bu yazımızda size sanat hediye etmenin zarifliği ile bir yeni yıl hediyesini nasıl daha özenli hale getirebilirsiniz, bu detaylardan bahsedeceğiz.

7x24 Açık Sanat Galerisi

Artopol.com sitemizde eserlerimizi size sunarken, bilgisayar ekranındayken bile keyif almanızı amaçlıyoruz. 7x24 açık galeri oma özelliği taşıyan artopol.com üzerinden tüm kategorilerimize göz atabilir ve tüm eserlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak istediğiniz her konuda bizlere Whatsapp hattımız, telefon numaramız ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Eser Çeşidi Zenginliği

Hem galerimiz, hem de online galerimiz olan artopol.com web sitemizde hem tarz hem de tema olarak oldukça geniş bir seçeneğe sahipsiniz. Resim, heykel, baskı, kolaj, nft eserlerimiz ve her bir kategorimiz altında eserin teması ve eserde kullanılan tekniklere dair seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Pek çok tarz ve değerli sanatçıya ait eserleri bünyesinde barındıran Artopol Sanat Galerisi’nde hem zevkinize hem de kendi koleksiyonunuza uygun eşsiz parçalara ulaşacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Yeni Yıl Hediyesi - Eser Hediye

Pratik Sipariş Adımları

Artopol.com online galerimizden eserlerimizi tüm detaylarıyla inceleyebilir, tek tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yine web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı sağlayarak ödeme kolaylığı da sunmaktayız.

Sanatla Dolu Bir 2022 Yılı Dileriz yazımız da ilginizi çekebilir.

Ücretsiz Teslimat

Artopol.com üzerinden verilen tüm siparişlerinizde, satın aldığınız eseri özenle paketliyor, talep ettiğiniz adrese güvenli bir şekilde ve ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Yılların verdiği deneyim ve işimiz konusundaki hassasiyetimiz sayesinde bu özel hediyeniz aynı özenle yeni sahibine ulaştırılıyor

Fiziki Galerimizde Gezinti

Eğer eserlerimizi galerimizde görmek isterseniz sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. 600 metrekarelik geniş bir alanı olan galerimizde bulunan tüm eserlerimizi inceleyebilir, sanat danışmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ziyaretiniz sırasında size eşlik ederken hem eserler hakkında tüm sorularınıza yanıt verecek, hem de teslimat ve eseri satın almayla ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidereceklerdir.

Galerimizi gezmek için mutlaka HES kodunuz olması gerekmektedir. Tüm bu süreçte gerekli tüm hijyen önlemlerinin alındığını da belirtmek isteriz. Özellikle bu süreçte sanattan uzak kaldıysanız, gönül rahatlığıyla galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Online olarak 7x24 ziyaret edebileceğiniz galerimizi, hergün 10:00 ve 22:00 saatleri arasında da fiziken ziyaret edebilirsiniz.

Galerimizi gezebileceğiniz bir yol daha var: eğer fiziken uzaksanız ya da ziyarete gelecek vakit ayıramıyorsanız, Whatsapp üzerinden görüntülü olarak da galerimizdeki eserleri görebilir, merak ettikleriniz için danışmanlık alabilirsiniz.

Sevdiklerinize ve Kendinize Alabileceğiniz En Kalıcı Hediye Sanattır

Yılbaşı geldiğinde hepimiz çevremizdeki pek çok kişiyi mutlu etmek isteriz. Elbette bunun için de çok fazla hediye seçeneği bulunmaktadır. Bir sanat eserinin mutlu edebileceği kişi sayısı ve buna bağlı yaşadığımız 20 yılı aşkın deneyimle bu mutluluğa şahitliğimiz de oldukça fazladır. Galerimizdeki eser çeşitliliği sayesinde sanatsal açıdan belirli çizgileri olan koleksiyonerlerden, bu konuya yeni ilgi duymaya bağlayan kişilere kadar pek çok farklı ihtiyaç ve beğeniye hitap etmekteyiz.

Sevgililer Günü için Sanat Eseri Hediye Almak yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu Yıl Sevdiklerinize Sanat Hediye Edin

Hediye seçiminizi yaparken, hediye alacağınız kişinin zevk ve takiplerine uygun eserlere yönelebileceğiniz gibi, aynı zamanda yeni bir tarz yakalaması ve buna göre bir koleksiyon oluşturması için de yol gösterici olabilirsiniz. Yeni yıl hediyeniz konusunda sitemizden seçebilecekleriniz hakkında sizlerle bilgiler paylaşalım.

Heykel

Pek çok değerli sanatçımızın farklı teknikler kullanarak oluşturduğu, çeşitli temalarda heykel eserlerimize ulaşabilirsiniz. Eşsiz heykel eserlerimizde boyut olarak daha ufak ve dekoratif ürünlerden, büyük bir mekanda ince zevkiyle ilgi çekecek, aynı zamanda daha büyük boyutlara ulaşabilen eserler de tercih edebilirsiniz. Belli bir tarza yönelmek istiyorsanız pek çok heykel eserimiz ile harika bi bütünlük oluşturabilir, aynı zamanda eserin yola çıkış ve yaratılış hikayesini de bizlerden öğrenebilirsiniz.

Heykellerimize göz atmak ister misiniz?

Resim

Artopol Sanat Galerisi olarak bünyemizde pek çok değerli ressamımızın eserlerini barındırmaktayız. Yine pek çok sanatçımız sadece resim değil, sanatın da pek çok dalında eserler sunan çok değerli ressamlardır. Galerimizde birbirinden farklı tema ve teknikler kullanılarak yaratılan oldukça fazla sayıda eser mevcuttur. Kendi seçkiniz ya da hediye edeceğiniz kişiye uygun eser ve tema arayışı içerisinde iseniz, kategorilerimiz üzerinden ilgili eserlere ulaşabilir, eser ve eserin yaratıcısı hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca uzman ekip arkadaşlarımızın da aklınıza takılan her konuda yardımcı olmak üzere sizleri beklediğini unutmayın. Dilediğiniz zaman bizlere eserlerimize ilişkin ulaşabilir, fikir edinebilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Galerimizde figüratif, hiperrealist, natürmort, peyzaj, pop art, pop minyatür, portre, soyut sürrealist temalarda yüzlerce eser bulunmaktadır. Her biri hem kendiniz hem sevdikleriniz için şık bir yeni yıl hediyesi olacaktır. Eserleri inceleyerek detaylarını öğrenebilir, ressam özgeçmişlerine ulaşabilir, daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Resimlerimize göz atmak ister misiniz?

Edisyonlu Baskı

Baskı sanatında resimler, mürekkep ve boyalar ile beraberinde pek çok teknik kullanılarak eserlerin çoğaltılması işlemidir. Baskı eserlerinde pek çok teknik kullanılmakta ve kullanılan bu teknikler ve yapı ile de eserin özgünlüğü, sanatçının imzası ortaya çıkmaktadır. Sadece yeni yıl için değil, her zaman şık bir hediye seçeneğidir.

Baskı sanatında ortaya çıkan eserler de kendi içerisinde pek çok tekniği barındırmaktadır. Her bir teknik ayrı bir çalışma ve şıklık ortaya çıkarmakta ve kullanılan tekniğe bağlı olarak da eserin ayrıntıları ve değeri de daha çok ortaya çıkmaktadır. Detaylara önem veren kişiler için harika bir hediye seçimi olacaktır.

Baskı eserlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kolaj

Kolaj sanatı farklı renk ve desenlerdeki farklı malzemelerin birbirleriyle zıt da olsa bir bütün oluşturması hedeflenerek oluşturulan bir yapıştırma sanatıdır diyebiliriz. Kolaj çalışmasında ortaya çıkan eserlerin de oluşumunda pek çok teknik kullanılabilmektedir. Bu tekniklerin her biri ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, tüm teknikler birleştirilerek karışık teknik içeren bir çalışmayla da kolaj oluşturulabilir. Bünyemizde bulunan kolaj sanatına dair tüm eserlerimiz özgünlüğü ve şık yapıları ile dikkat çekmektedir.

Kolaj ürünlerimizi incelemek ister misiniz?

Ayrıca Gift Gallery menümüz üzerinden de birbirinden şık aksesuar ve objelere de ulaşabilirsiniz.

Gift Gallery'ye göz atmak ister misiniz?

Hem sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde, hem de kendinize eşsiz eserler aradığınızda her zaman sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Galerimiz, artopol.com ve Whatsapp hattımız ile telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, ilginizi çeken eserimiz hakkında detayları öğrenebilir, ekibimizden kolayca bilgi alabilirsiniz. Yeni bir yıla girerken sanatsever duygularınızı güçlendirebilir, taksitli ödeme imkanıyla kolayca satın alabilir ve ücretsiz teslimat hizmetimiz ile ürünlerinizi güvenle teslim alıp keyifle kullanabilirsiniz.