Union By Artopol Sergi Açılışı

10 Haziran 2022 / 11:35
blog

Artopol Sanat Galerisi, Union by Artopol sergisi ile 42 Maslak Shopping Mall’da açıldı. Görkemli açılışta, Nilay Özenbay, Nihan Yardımcı Çetinkaya ve Burcu Bulak’ın son dönem eserleri ön plandaydı.

Artopol Sanat Galerisi’nin görkemli açılış gecesine hem sanat hem de iş dünyasından birçok önemli isim katıldı. Açılışa katılan isimler, galeride seçkin sanatçıların eserlerini, farklı tekniklerle yapılmış tabloları, heykelleri ve özel kolajları inceleme şansı buldu. Açılış gecesinde konuşma yapan Artopol Galeri Kurucusu ve sanat danışmanı Pınar Türker Uygun; "Yıllardır sanatın içindeyiz. Gözlemlediğimiz, edindiğimiz tecrübeler ışığında, karşılaştığımız sorunlara çözüm üretme ihtiyacı hissettik. Bu amaçla yepyeni, kurumsal ve inovatif bir yapı oluşturduk. Sanat ile iç içe olan, eserlere ilgi duyan, saygı duyan herkes, hangi şehirde hangi şartlarda olursa olsun, sanata daha kolay ulaşabilsin istedik.” dedi.

20 yılı aşkın sanat deneyimi

20 yılı aşkın sanat deneyimi üzerine inşa edilen Artopol, sanatseverlere hem fiziksel (Maslak-Sarıyer / İstanbul) hem de online galeri hizmeti sunuyor. Artopol, Türkiye’nin her köşesinde, her bütçeye uygun ödeme kolaylığı sağlayarak sanatı ulaşılabilir kılmayı misyon ediniyor. Aynı zamanda Artopol, sanat eseri alımında tüm kredi kartlarına vadesiz taksit imkânları sağlayan tek galeri olma özelliğini taşıyor.

7/24 Kesintisiz Sanat!

Artopol Sanat Galerisi, aynı zamanda Artopol.com web sitesi üzerinden 7/24 kesintisiz sanat deneyimi de sunuyor. Sanatseverler aşağıda linkleri bulunan sanatçılara ait Union By Artopol’de sergilenen eserleri detaylı olarak tanıyabilirler ve sanatçının eseri hangi teknikleri kullanarak çalıştığı bilgisine ulaşabilirler.

10 Mart’ta kapılarını ziyarete açan Artopol Sanat Galerisi, farklı ve iddialı mekânıyla, 42 Maslak Shopping Mall 5. Kattaki Art!SPACE’de ve online ziyaret için Artopol.com‘da!

Nilay Özenbay eserleri için tıklayınız
Burcu Bulak eserleri için tıklayınız.